Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

22:51
סיבה אמיתית מדוע אנשים יש מין: מידע מזעזע

מתי האם אתה חושב על למה אנשים קיימים יחסי מין, הסיבה נראית קריסטל מובטלים.שונות רבייה היא כאשר הגוף, בערך, שיבוטים עצמו ופירות ללא תפקיד האורגניזם השני.

ישראל בנחישות אין דעות קדומות, ואילו המילה באה בחשבון בסוכנות ליווי. לאנשים המקומיים יש את הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים את זה, בתורו, אסקוגר פשוט מלווה את הלקוח במקרה, תומך בשיחה ובלווה אישה בכיתה VIP הוא סימן של מעמד ציבורי.

לדוגמה, כדי כך עצמאית ועצמאית אורגניזמים כוללים חיידקים בודדים, אשר, כתוצאה מכך, מחלקים לשניים חלקים נוצרים על האור "התינוק". הו, בית ספר תיכון.

1 זה מניע את הרצון לקיים יחסי מין? 2 למה סקס עדיין איתנו?

אבל לא כל כך מזמן, מדענים הובילו את הסיבה החדשה ביותר, מדהים מאוד למה לאנשים יש סקס. סיבה זו היא שונה לגמרי מהמצגות שלנו. מן המילה בכלל. התכונן לתוצאות עוקבות, רבותי.

כי כוננים הרצון לקיים יחסי מין?אני

אֲנָשִׁים יש לנו יחסי מין למען רווחה של הילדים שלך. בדיחות בכיוון. כאשר אנשים עוסקים במין רגיל, כתוצאה מתרחשת הפריה, הילד הזה נולד למעשה בריא יותר מאשר אם זה נולד כתוצאה משימוש בחומר גנטי רק 1 איש.

אם אתה מבולבל, ואתה ביקר במחשבות לפי סוג: "איזה שטויות?", בפשטות המשך לקרוא. הקטנות של מידע התייחסות תיתן בהירות למילים אלה. בנת ' נזכיר את הלקחים של הביולוגיה של כיתה ו ', כאשר הבהיר כי יש רבייה סקסית וחזקה ביותר. על הצורה הראשונה של הרבייה הכל ברור - אלה עוסקים באנשים ובעלי חיים לשחק לעצמם. כגון תהליך ושכירים אשר שני אנשים להשתתף.

בהתבסס על ההרשעה של האבולוציה, זה צורך השיטה היחידה של הרבייה. ובכן, באופן עקרוני, זה מאוד שימושי עבור בריאות: מצב הרוח משפר, מתח רגשי מוסר, עובר נדודי שינה. התוכן של המאמר נערות ליווי בקריות

בעלות על מידע בסיסי זה, מדענים ממכון סטרלינג בחנו יותר מ -6 אלף פילס מים, אשר ניתן לקפוא על ידי שתי השיטות: קיום יחסי מין עם עצמם דומים או משובטים. אז המחקר נחשף למוצרים של "אהבה" שלהם רבייה עצמית.

כתוצאה מכך, התברר כי האורגניזמים המשוכפלים בשיטת קשר מינית עמידים יותר למחלות שונות (למעשה פעמיים) מאלה שהופיעו באור השיטה של ​​חלוקת התאים שלהם. משמעות הדבר היא כי השמעה סקסית של צאצאים הוא בסופו של דבר ילדים בריאים וחזקים יותר.

למה סקס עדיין איתנו?2

אם הצאצאים ניתן לשכפל על ידי שיטת השיבוט, למה סקס, בניגוד לאנרגיה ועלויות זמניות לא הלך לראשית? למה אנחנו עדיין לא מוקפים אורגניזמים משובטים, כי זה נותן את אותה תוצאה כמו סקס?

ב -1, עלויות אלה מתוגמלות מאוחר יותר עם אורגזמות באיכות גבוהה ויציבות חושית.

בישראל, אין דעות קדומות כאשר אנו מדברים על פעילויות בשירות ליווי. גברים מקומיים ניחנים במפעלים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי היום eskzhetnitsa רק מלווה את הלקוח באירוע, תומך בשיחה וליווי ילדה בכיתה VIP ישמש סימן של המצב.

A-2, אורגניזמים כתוצאה של הזדווגות מקבלים צאצאים חמורים יותר מכל נקודות מבט.

אז מקרר, צורך אינסופי להימנע מהמחלה יכול להבהיר מדוע מין עדיין נשמר בעולם המודרני, למרות עלויות זמן ומאמץ.

לכן, המוסר של האגדה הזו הוא זה: כל לטעון את עצמם עם עלויות עבודה כאלה ומעל תהליך כמו מין לגמור מקבל יורשים בריאים.

Просмотров: 51 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar